همکاران

 

علیرضا بحری

کارشناس امور قراردادها

 

دارای مدرک کارشناسی مهندس عمران از دانشگاه یزد می‌باشد. وی فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه مهندسی عمران با عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان شروع نموده است. از سال 1390 همکاری خود را با مرکز بین‌المللی قنات و سازه‌های تاریخی آبی آغاز نموده است. در این مرکز علاوه بر امور مربوط به قراردادهای مرکز، مسئولیت امور انفورماتیک مرکز را نیز بر عهده دارد.

 


 

 

سید محمد جلیلی

مدیر امور اداری

 

ایشان دارای مدرک کارشناسی در رشته مدیریت دولتی می‌باشند. نامبرده قبل از همکاری با این مرکز، در سال 1367 به عنوان مدیر امور کارکنان به شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد می‌پیوندد. در همین شرکت، مسئولیتهای دیگری مانند معاون مالی و پشتیبانی، عضو هیئت مدیره و مشاور مدیر عامل را نیز عهده‌دار می‌گردد و سرانجام در سال 1388 بازنشسته می‌شود. مرکز بین‌المللی قنات و سازه‌های تاریخی آبی به واسطه تجربه و دانش نامبرده در امور اداری و پشتیبانی، در سال 1388 از ایشان دعوت می‌کند تا به صورت پاره وقت و مطابق با قوانین جاری کشور با این مرکز همکاری داشته باشد.

 


 

 

محمدمهدی جوادیان‌زاده

سرپرست مرکز

 

محمدمهدی جوادیان‌زاده در مقطع کارشناسی مهندسی عمران  (سد و شبکه) از دانشگاه صنعت آب و برق (پردیس فنی دانشگاه شهید بهشتی) فارغ التحصیل می‌شود. سپس از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ی عمران (منابع آب) دریافت می‌کند. از همان دانشگاه موفق به دریافت درجه‌ی دکتری تخصصی در رشته‌ی مدیریت منابع آب می‌گردد. تخصص علمی و انتشارات نامبرده در زمینه‌ی مدل‌های ریاضیاتی مدیریت منابع آب می‌باشد. در بخش‌های گوناگون وزارت نیرو دارای سوابق و تجربیات کارشناسی و مدیریتی است و در حال حاضر به عنوان مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای یزد و سرپرست مرکز بین المللی قنات مشغول به خدمت است.

 


 

 

مجید لباف خانیکی

پژوهشگر ارشد

 

مجید لباف خانیکی در حوزه‌ی امور اجتماعی و تاریخی آب فعالیت دارد. نامبرده دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته‌ی جغرافیای انسانی از دانشگاه تهران است و رساله‌ی دکتری خود را در زمینه‌ی همکاری‌های آب در قلمروهای روستایی دفاع کرده است. او تا کنون به زبان‌های فارسی و انگلیسی، سیزده عنوان کتاب و ده‌ها مقاله ی علمی در زمینه‌های مدیریت و فناوری بومی آب، همکاری آب و علوم اجتماعی آب منتشر کرده است. به عنوان نمونه می‌توان به کتاب‌های "دینامیک فرهنگی آب در تمدن ایرانی"، "همکاری قلمرویی آب در فلات مرکزی ایران" و "دانش قنات" اشاره کرده که هر سه توسط انتشارات اشپرینگر چاپ و منتشر شده‌اند. نامبرده همچنین مجری یا همکار بیش از بیست پروژه‌ی پژوهشی بین‌المللی در کشورهای ایران، عراق، پاکستان، هند و آذربایجان بوده است. او همواره تلاش کرده است تا با رویکردی بین رشته‌ای، پرتوی جدیدی بر ابعاد پنهان اجتماعی و فرهنگی نظام‌های مدیریت آب بیفکند.

 


 

 

حسین دهقانی فیروزآبادی

کارشناس مالی

 

دارای مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه آزاد یزد می باشد. وی از سال 1388 همکاری خود را با مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی آغاز نموده است. در این مرکز مسئولیت امور مالی بر عهده دارد.

 


 

 

سوده سمسار یزدی

دستیار امور اداری

 

دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی می‌باشد. وی همکاری خود را با این مرکز از خردادماه 1393، به عنوان دستیار امور اداری، آغاز نمود. نامبرده به دو زبان انگلیسی و فرانسه  تسلط دارد.

 

 

 تاریخ ثبت : 20 مهر 1399
  آخرین به روزرسانی : 28 مهر 1399
 مدیر سایت
 741