همکاران

 

 

محمدمهدی جوادیان‌زاده

سرپرست مرکز

 

محمدمهدی جوادیان‌زاده در مقطع کارشناسی مهندسی عمران  (سد و شبکه) از دانشگاه صنعت آب و برق (پردیس فنی دانشگاه شهید بهشتی) فارغ التحصیل می‌شود. سپس از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ی عمران (منابع آب) دریافت می‌کند. از همان دانشگاه موفق به دریافت درجه‌ی دکتری تخصصی در رشته‌ی مدیریت منابع آب می‌گردد. تخصص علمی و انتشارات نامبرده در زمینه‌ی مدل‌های ریاضیاتی مدیریت منابع آب می‌باشد. در بخش‌های گوناگون وزارت نیرو دارای سوابق و تجربیات کارشناسی و مدیریتی است و در حال حاضر به عنوان مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای یزد و سرپرست مرکز بین المللی قنات مشغول به خدمت است.

 


 

 

سید محمد جلیلی

مدیر امور اداری

 

ایشان دارای مدرک کارشناسی در رشته مدیریت دولتی می‌باشند. نامبرده قبل از همکاری با این مرکز، در سال 1367 به عنوان مدیر امور کارکنان به شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد می‌پیوندد. در همین شرکت، مسئولیتهای دیگری مانند معاون مالی و پشتیبانی، عضو هیئت مدیره و مشاور مدیر عامل را نیز عهده‌دار می‌گردد و سرانجام در سال 1388 بازنشسته می‌شود. مرکز بین‌المللی قنات و سازه‌های تاریخی آبی به واسطه تجربه و دانش نامبرده در امور اداری و پشتیبانی، در سال 1388 از ایشان دعوت می‌کند تا به صورت پاره وقت و مطابق با قوانین جاری کشور با این مرکز همکاری داشته باشد.

 


 

 

حسین دهقانی فیروزآبادی

کارشناس مالی

 

دارای مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه آزاد یزد می باشد. وی از سال 1388 همکاری خود را با مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی آغاز نموده است. در این مرکز مسئولیت امور مالی بر عهده دارد.

 


 

 

سوده سمسار یزدی

دستیار امور اداری

 

دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی می‌باشد. وی همکاری خود را با این مرکز از خردادماه 1393، به عنوان دستیار امور اداری، آغاز نمود. نامبرده به دو زبان انگلیسی و فرانسه  تسلط دارد.

 


 

عباس فقیه خراسانی

مشاور علمی

 

عباس فقیه خراسانی دانشجوی دکترای جامعه شناسی توسعه در دانشگاه تهران است. او از 3 رشته جامعه شناسی، فلسفه و ادبیات فارسی فارغ التحصیل شده و سابقه تحصیل در رشته های مهندسی برق و صنایع دارد. او همچنین پژوهشگر میهمان در دانشگاه استرلینگ اسکاتلند بوده است. موضوع اصلی پژوهش وی جنبه های اجتماعی تکنولوژی و محیط زیست است. در تحقیقات مرتبط با تمدن کاریزی، او می کوشد که تاثیر اجتماعی سازه های تاریخی آبی یزد را در ساختن یک مدرنیته بازاندیشانه با تاکید بر مصرف سازگار با محیط زیست آب در کشورهای درحال توسعه نشان دهد.

 


 

 

مجید لباف خانیکی

پژوهشگر ارشد

 

مجید لباف خانیکی در حوزه‌ی امور اجتماعی و تاریخی آب فعالیت دارد. نامبرده دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته‌ی جغرافیای انسانی از دانشگاه تهران است و رساله‌ی دکتری خود را در زمینه‌ی همکاری‌های آب در قلمروهای روستایی دفاع کرده است. او تا کنون به زبان‌های فارسی و انگلیسی، سیزده عنوان کتاب و ده‌ها مقاله ی علمی در زمینه‌های مدیریت و فناوری بومی آب، همکاری آب و علوم اجتماعی آب منتشر کرده است. به عنوان نمونه می‌توان به کتاب‌های "دینامیک فرهنگی آب در تمدن ایرانی"، "همکاری قلمرویی آب در فلات مرکزی ایران" و "دانش قنات" اشاره کرده که هر سه توسط انتشارات اشپرینگر چاپ و منتشر شده‌اند. نامبرده همچنین مجری یا همکار بیش از بیست پروژه‌ی پژوهشی بین‌المللی در کشورهای ایران، عراق، پاکستان، هند و آذربایجان بوده است. او همواره تلاش کرده است تا با رویکردی بین رشته‌ای، پرتوی جدیدی بر ابعاد پنهان اجتماعی و فرهنگی نظام‌های مدیریت آب بیفکند.

 

 تاریخ ثبت : 20 مهر 1399
  آخرین به روزرسانی : 15 تیر 1401
 مدیر سایت
 1345
سایتـــ های مرتبطـ

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 2
 • بیشترین بازدید همزمان : 103
 • بازدید امروز : 348
 • بازدید دیروز : 486
 • کل بازدید : 624,241
 • آخرین به روزرسانی : 24 مرداد 1401 14:07:16
 • شناسه IP شما : 18.204.56.185

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : یزد-بلوار داشنجو-مجتمع ادارات- خیابان استاندارد
 • کدپستی : 8916188117
 • تلفن : 03538258393
 • فاکس : 03538241690
 • پست الکترونیکی : info@icqhs.org